piątek, 15 kwietnia 2016

5 NAJLEPSZYCH: PROFILI NA INSTAGRAMIE


Miałam długą przerwę od Instagrama, trwała ona prawie rok. Ale ostatnio wróciłam do tej aplikacji i przypomniało mi się dlaczego ja kiedyś tak uwielbiałam. No i jest to dla mnie dodatkowa motywacja, żeby starać się robić zdjęcia jak najczęściej;) Na razie szczerze mówiąc średnio mi to wychodzi i zdecydowanie nie można nazwać moich fotografii artystycznymi, ale jak to mówią- praktyka czyni mistrza. Więc wierzę, że jeśli systematycznie będę ćwiczyć, to będzie coraz lepiej;)
Ale dzisiaj przychodzę do Was nie po to, żeby opowiadać swoja fotograficzną historię, ale żeby pokazać Wam 5 moim zdaniem najlepszych/ najpiękniejszych/ najbardziej spójnych profili na Instagramie. Musze przyznać, że wybór był naprawdę bardzo ciężki. Mogę nawet powiedzieć, że chyba najtrudniejszy ze wszystkich jakie dokonywałam do serii ,,5 NAJLEPSZYCH". No ale dość już się napisałam, zaczynajmy!BRYANADAMC
Na Bryana natknęłam się bardzo niedawno i aż mnie zamurowało. Jego profil jest pełen magicznych zdjęć, z których każde ma niesamowity klimat. Jeśli miałabym podać definicję zwrotu ,,artystyczne zdjęcie" to pokazałabym po prostu jego fotografie. Wszystkie są po prostu niesamowite i nie ma takiego, które by mi sie nie spodobało i o którym nie marzyłabym żeby zostało wykonane przeze mnie. Ten profil jest miłą odmianą wśród instagramowiczów wstawiających tylko i wyłącznie selfiki i zdjęcia jedzenia, co oczywiście nie jest złe, tylko ostatnio stało się troszkę zbyt popularne.

GATHERANDFEAST
A będąc już w temacie jedzenia, koniecznie muszę wspomnieć o Ashley, która sprawia, że mam ochotę rzucić w kąt wszystkie frytki i czekoladki i zacząć zdrowo się odżywiać. Jej profil jest po prostu idealny. Wszystko mi się tu podoba, jego klimat, spójność, to, że wszystkie zdjęcia przedstawiają jedzenie i że w większości wykonane są prawdopodobnie na tym samym stole.
Ashley osiągnęła mistrzostwo w fotografowaniu jedzenia i na prawdę zasługuje na ogromne wyróżnienie.

THEUNCOMMONPLACEBardzo podziwiam ludzi, którzy w codziennym życiu potrafią znaleźć choć odrobinę koloru. Katie zdecydowanie do tej grupy należy. Samo patrzenie na jej kolorowe zdjęcia sprawia, że od razu poprawia mi się humor. Nie mam pojęcia jak ona znajduje te wszystkie różowe ściany, kolorowe okna czy tęczowe garaże. Jej profil różni się od pozostałych tym, że nie przedstawia codziennego życia, a zdjęcia są ,,upozowane". Ale kompletnie mi to nie przeszkadzam. Wręcz przeciwnie, dzięki temu widać, że każda fotografia jest dokładnie przemyślana.

ALABASTERFOXTo jest chyba mój najbardziej ulubiony profil. Po prostu ma w sobie to coś. Sprawia wrażenie takiego spokojnego, wyciszonego. Nie krzyczą tu żadne jaskrawe kolory, a zdjęcia nie biją się o naszą uwagę. Panuje to harmonia, co bardzo doceniam, bo przecież nie jest łatwo taki efekt uzyskać.
Profil Adrianny jest całkowitym przeciwieństwem tego, o którym pisałam przed chwilą, ale mimo wszystko przykuwa uwagę.
Tak w głębi duszy marzę, że kiedyś i mój Instagram będzie wyglądał tak pięknie.

MEGHANRIENKSTak sobie właśnie pomyślałam, że to chyba Meghan zachęciła mnie do powrotu na Instagrama trzymania mojego profilu w jednym stylu. Ona jest w tej dziedzinie mistrzem nad mistrzami. Wszystkie jej fotografie są tak wykonane i przerobione, że idealnie do siebie pasują, co jak pewnie już zauważyliście, bardzo mi się podoba. Jeśli chcecie zobaczyć jak ona to robi, to jakiś czas temu wstawiła na swój kanał na youtube film, w którym dokładnie wszystko wyjaśnia;)

I na sam koniec już poza 5 najlepszych chciałbym Was zaprosić także do siebie;) Moje zdjęcia nie mogą się oczywiście równać z tymi, o których przed chwila pisałam, ale wciąż ćwiczę i się uczę;)

_HRYSIA_Mam nadzieję, że post Wam się spodobał. Jeśli macie jakieś ulubione profile na Instagramie, dajcie mi znać w komentarzach;) A wszystkim trzecioklasistom (do których niestety także należę) życzę powodzenia na egzaminach! Pamiętajcie, UDA NAM SIĘ!
Do zobaczenia,
Natalia

2 komentarze:

  1. Moim zdaniem robisz bardzo ładne zdjęcia ;) Życzę powodzenia na testach, mam nadzieję, że dobrze je napiszesz ;)

    OdpowiedzUsuń

Podobał Ci się post? Powiedz mi o tym i napisz komentarz;)